Bufet Horná stanica

Kačacie hody na Hornej stanici

Srdečne vás pozývame na Kačaciu sezónu na Hornej stanici! U nás na Hornej stanici máme pre Vás pripravenú tradične pečenú kačku alebo hus v peci s lokšami, čerstvou kapustou a ponukou vín od malokarpátskeho vinárstva alebo aj burčiaku, ktoré odjakživa patria k tomuto kulinárskemu zážitku. Skvelá kačka alebo hus čaká už na Vás. Pozvite kamarátov, rodinu alebo kolegov z práce.
Ponuka s cenníkom

Objednávku je potrebné urobiť 48 hodín vopred.
E-mail: akcie@hornastanica.sk
Mobil: +421 915 102 050

Tešíme sa na Vašu návštevu
Tím Hornej Stanice

Placeholder
Komu už slinky tečú?

Oslava, akcia? Žiaden problém

Náš podnik okrem príjemnej atmosféry v lesnom prostredí ponúka aj možnosť zorganizovať pre Vás akciu podľa vášho osobného výberu a fantázie. Či už to sú oslavy pre oslávencov (prekvapenie zaručené), súkromné grilovačky, firemné oslavy alebo rodinné, máte možnosť osloviť nás a my Vám takúto akciu špičkovo pripravíme. Výnimočnosť akcií v našom podniku spočíva hlavne v prostredí, v ktorom sa nachádza a v atmosfére, ktorú počas nej zažijete. Nikým nerušený les v Bratislave sľubuje skutočný zážitok a popri tom Bratislavskom mestskom ruchu, to je naozaj oddych.

Vieme pre Vás pripraviť tradičnú ponuku jedál, či už pečené prasiatko, rebrá, guláš alebo grilované špecialitky. Z osviežujúceho alko/nealko sortimentu taktiež vieme zabezpečiť kvalitné pivo, víno, či tvrdý alkohol podľa priania. Takisto vieme vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám objednávateľov akcií.

Placeholder
Útulná atmosféra :)

VIANOČNÝ VEČIEROK

Placeholder

Ho ho ho! Vianoce a s nimi spojené vianočné večierky sa nezadržateľne blížia. Zarezervujte si termín už dnes, aby ste si v decembri mohli užiť párty ako sa patrí.

NARODENINOVÁ OSLAVA

Placeholder

Narodeninová oslava na neobvyklom mieste? Presne to chcete! Urobte si párty u nás, v príjemnom prostredí lesa, kde sa nemusíte obávať, že zobudíte susedov.

GRILOVAČKY V LESE

Placeholder

Radi pre vás zorganizujeme firemnú grilovačku s opekaním pri ohni. A keďže k dobrému jedlu patrí dobré pivko, výčap pripravíme von, aby ste to k nemu nemali ďaleko.

ŠKOLENIA A TEAMBUIL..

Placeholder

Nič neutuží kolektív lepšie než dobré jedlo a príjemná atmosféra! A pripravení sme nielen na vaše žalúdky, ale aj firemné prezentácie. Stačí prísť a pripojiť sa.

SVADBA DEŇ "D"

Placeholder

Výnimočná udalosť si vyžaduje unikátne miesto s výnimočnou atmosférou. Radi sa postaráme o to, aby bol váš veľký deň skvelým zážitkom, na ktorý budete radi spomínať.

PRENÁJOM PRIESTOROV

Placeholder

Nenašli ste, čo ste hľadali? Napíšte nám, naše priestory sa hodia na prenájom na rôzne účely. Radi vám pripravíme ponuku, aby ste sa u nás dobre cítili.