Bufet Horná stanica

Oslava, akcia? Žiaden problém

Náš podnik okrem príjemnej atmosféry v lesnom prostredí ponúka aj možnosť zorganizovať pre Vás akciu podľa vášho osobného výberu a fantázie. Či už to sú oslavy pre oslávencov (prekvapenie zaručené), súkromné grilovačky, firemné oslavy alebo rodinné, máte možnosť osloviť nás a my Vám takúto akciu špičkovo pripravíme. Výnimočnosť akcií v našom podniku spočíva hlavne v prostredí, v ktorom sa nachádza a v atmosfére, ktorú počas nej zažijete. Nikým nerušený les v Bratislave sľubuje skutočný zážitok a popri tom Bratislavskom mestskom ruchu, to je naozaj oddych.

Vieme pre Vás pripraviť tradičnú ponuku jedál, či už pečené prasiatko, rebrá, guláš alebo grilované špecialitky. Z osviežujúceho alko/nealko sortimentu taktiež vieme zabezpečiť kvalitné pivo, víno, či tvrdý alkohol podľa priania. Takisto vieme vyhovieť aj špeciálnym požiadavkám objednávateľov akcií.

Placeholder
Útulná atmosféra :)

Máte záujem organizovať u nás akciu? Napíšte nám:

Pokiaľ máte záujem u nás zorganizovať Vašu akciu, napíšte nám svoju predstavu o aký druh akcie ide. Radi Vám zorganizujeme akciu podľa Vašich predstáv či už ide o rodinnú, narodeninovú alebo firemnú. Napíšte nám Vašu predstavu a my sa s vami potom radi skontaktujeme či už telefonicky, alebo osobne a dohodneme detaily.

Poslať e-mail

Želáťe si poslať kópiu na Váš mail?