Bufet Horná stanica

Niečo o nás

Rodinný podnik nazvaný "Horná stanica" je otvorený od 1. 7. 2006. Vznikol z bývalých skladových priestorov lanovky, ktorá vedie z ponad nášho podniku na železnú studničku. Z objektu je nádherný výhľad na scenériu (do údolia) Malých Karpát. Náš podnik sa nachádza v pokojnom lesnom prostredí, s čerstvým vzduchom a príjemným počasím v každom ročnom období. Interiér je vyhotovený kompletne z dreva, čo Vám k prostrediu, v ktorom sa nachádzate dodá útulný pocit domova. Z reproduktorov nikdy nebudete počuť inú, ako príjemnú hudbu a usmievavá obsluha na seba nikdy nenechá dlho čakať. Ponúkame široký sortiment výrobkov od A až po Z, či už gastronomických, alkoholických, alebo nealkoholických. Počas horúcich letných dní, môžete využiť aj našu terasu, ktorá sa nachádza hneď pri vchode a vychutnať si príjemný chládok, doplnený príjemnou obsluhou.

Veríme že si cestu ku nám nájdete a pri pokojnej prechádzke si spomeniete, že náš bufet Vám veľmi rád ponúkne hrejivý domáci čaj v zime, alebo osviežujúce čapované pivo a kofolu v lete. Tešíme sa na Vašu návštevu.

Placeholder
Švihák lázeňský Tomáško :)

Krátky príhovor špecialistu cez chuťové bunky:

Billy

Placeholder

To, že život je pes, tvrdia len ľudia, my psy nie. Môj život sa hlavne točí okolo reštiky na Hornej stanici. Pardon, nie. Celý ten podnik sa točí okolo môjho veličenstva. Som zárukou kvality a tá musím uznať je teda vysoká! Personál tvoria spravidla krásne a milé dámy, ktoré Vám načapujú pivko s láskou a uvaria každé chutné jedlo z najčerstvejších a najkvalitnejších surovín a hlavne – všetko s úsmevom. To, čo varia, sami aj jedia. Všetko samozrejme musí prejsť cez hlavného degustátora – Billyho I., takže to, čo vidíte v ponuke, je mnou odsúhlasené a teda prvotriedne kvalitné. Takisto

 

nádherné prostredie, ktoré tu je, len dodáva mojej postave šarm. Útulný interiér, drevené stoličky, príjemne v lete či v zime a krásny les okolo, do ktorého rád chodím sa poprechádzať. Vnútri veľmi priateľské prostredie takisto pre Vašich domácich miláčikov, postarajú sa o Vás, pripravia vám misku s vodou, ale upozorňujem vás, noste mi sem len pekné fenky! Takže dvihnite sa a poďte sem, pozývam Vás do svojho kráľovstva na Kamzíku, do reštaurácie Horná Stanica, kde sa už len minimálne kvôli mne budete chcieť znova vrátiť!